1С Предприятие

Автоматизация бизнеса

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Каталог
Ерідон Тех

Ерідон Тех


ТОВ «Ерідон Тех» пропонує господарствам весь спектр сільськогосподарської техніки, яка задовольняє будь-які потреби сільгоспвиробників. Компанія є офіційним ділером лідерів світового машинобудування.
Пекканіска ТОВ

Пекканіска ТОВ


Pekkaniska - провідна компанія, яка надає в оренду платформи, крани, та вилкові навантажувачі у Фінляндії, Росії, Естонії, Латвії, Литві та Україні. Висока якість послуг забезпечується компетентний персоналом, сучасним парком техніки з 7000 одиниць та сертифікатом системи якості SFS-EN ISO 9001. Цей сертифікат виданий 1997 р. і є першим сертифікатом у країнах Скандинавії, виданим такій компанії, як Pekkaniska. Сертифікат стосується усіх аспектів бізнесу компанії Pekkaniska. Крім послуг із оренди, компанія Pekkaniska також пропонує накриття від негоди та транспортні послуги.
Рамирент Украина

Рамирент Украина


«Рамирент Украина» входит в международный концерн Ramirent, который является бесспорным лидером по аренде машин и оборудования для строительства в Европе. Помимо оказания услуг по аренде, осуществляет продажу строительного оборудования известных мировых марок с возможностью его доставки в любую точку страны и выполняет его гарантийное и послегарантийное обслуживание.
RSS Feeds

Голосование

Какую 1С Вы используете
 

Наши клиенты© 2020 Автоматизация бизнеса. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.